Voděnka Kosmonosy


Od 1. 10. 2021 je nově koncept dětské skupiny Voděnka k dispozici i rodičům v Kosmonosích u Mladé Boleslavi. Skupinka se nachází v krásných samostatných prostorách v klidné zástavbě RD v ulici Tesařská. 

Objekt má vlastní zahrádku s bezpečným oplocením a v tuto chvíli je kapacita skupinky 12 dětí. Stejně jako v Nymburce je i zde zajištěn stejný standard poskytovaných služeb a to zejména pro děti  ve věku zhruba od 18 měsíců do cca 3,5 let. O děti zde s láskou a individuálním přístupem pečují 3 kvalifikované chůvy/pečující osoby.

Náš Tým 

Kateřina Hašlarová

Certifikovaná chůva

Vystudovala jsem Obchodní akademii v Mladé Boleslavi. Po rodičovské dovolené jsem nastoupila do Voděnky v Kosmonosích jako chůva. Práce s malými dětmi mne velmi baví. Mám ráda dětský smích, dětskou spontánnost a bezprostřednost. Mezi mé záliby patří jízda na kole, lyžování a čtení knih. Nyní dálkově studuji obor Předškolní a mimoškolní pedagogika.

Monika Žapková

Studentka

Vystudovala jsem Ekonomické lyceum v Mladé Boleslavi. Nyní studii na Technické univerzitě v Liberci na pedagogické fakultě obor tělesná výchova a zeměpis. Již několik let se věnuji práci s dětmi, např. jako vedoucí na letních táborech pro předškolní děti. Působím také jako florbalová trenérka dětí. Práce s malými dětmi mě velmi naplňuje. Baví mě sledovat jejich pokroky a líbí se mi přirozená dětská upřímnost. Většinu svého volného času věnuji sportu, jelikož jsem hráčkou extraligového florbalového týmu. Dále ráda trávím čas s rodinou a přáteli.

Stanislava Jindra

Certifikovaná chůva

Vystudovala jsem střední školu obor podnikání. S dětmi pracuji několik let. Poslední roky 3 roky jsem pracovala v jeslích. Zkušenosti mám i z příměstských táborů nebo mateřského centra. Jsem maminka dvou dětí a mezi mé zájmy patří sport, tanec a příroda. Na děti se snažím působit pozitivně a optimisticky. Prace s dětmi mě baví a naplňuje 

Aneta Kučerová

Certifikovaná chůva

Jmenuji se Aneta Kučerová a vystudovala jsem sociální činnost na zdravotnické škole. K péči o malé děti jsem se dostala přes svoji širší rodinu, a díky tomu jsem si uvědomila, že práce s dětmi mě naplňuje a baví. Mezi mé zájmy patří pěší turistika, cyklistika a zvířata. 

Ceník školkovného DS Voděnka Kosmonosy je k dispozici zde:


Plán výchovy a péče DS Voděnka Kosmonosy je k dispozici zde:


Kontakt

Máte zájem o umístění Vašeho dítěte? Chcete se k nám přijít podívat? Kontaktujte nás prosím telefonicky, mailem, nebo vyplněním kontaktního formuláře níže. Děkujeme


Adresa:
Tesařská 790, 293 06 Kosmonosy

Telefon:
+420 605 774 448

E-mail:
skolka@skolkavodenka.cz

Jsme i na facebooku:

Facebook