.

Školka Voděnka Nymburk - školní rok 2023

Podniková Dětská skupina Voděnka je provozována s částečnou úhradou nákladů ze strany rodičů. Níže uvedené ceny jsou koncové. V ceně není zahrnuto stravné, které se hradí samostatně. V rámci individuálních požadavků na docházku či stravu nás prosím kontaktujte, pokusíme se Vám vyjít maximálně vstříc.

3 měsíce zdarma - Víte, že rodiče si mohou uplatnit slevu na dani za každé dítě, které navštěvuje dětskou skupinu, a to do výše minimální mzdy, což v roce 2023 činí maximálně 17.300 Kč? To znamená, že tato sleva Vám pokryje 3 plné měsíce docházky v naší dětské skupině.

Ceník ke stažení zde:

Stravné a pitný režim

Cena za celodenní stravné je 105 Kč (svačinky a oběd). 

Celodenní pitný režim je zdarma.

Stravování a dodržování pitného režimu u dětí je pro nás důležité. Dětem poskytujeme kvalitní a vyváženou stravu, která respektuje jejich výživové potřeby a zároveň dětem chutná. Dopolední a odpolední svačinky jsou připravovány v dětské skupině (kvalitní mléčné výrobky, zelenina a ovoce), obědy nám podle výživových norem dodává smluvní poskytovatel stravovacích služeb.

V případě požadavku na vlastní stravování (např. z důvodu alergie nebo vegetariánství) Vašim dětem rádi podáme náhradní stravu, kterou si dodá rodič.

Celodenní pitný režim je pro děti zajištěn pravidelným přísunem pitné vody, ovocných čajů a kvalitních ovocných moštů a džusů.