.

Školka Voděnka Nymburk - školní rok 2022

Podniková Dětská skupina Voděnka je provozována s částečnou úhradou nákladů ze strany rodičů. Níže uvedené ceny jsou koncové. V ceně není zahrnuto stravné, které se hradí samostatně. V rámci individuálních požadavků na docházku či stravu nás prosím kontaktujte, pokusíme se Vám vyjít maximálně vstříc.

3 měsíce zdarma - Víte, že rodiče si mohou uplatnit slevu na dani za každé dítě, které navštěvuje dětskou skupinu, a to do výše minimální mzdy, což v roce 2022 činí maximálně 16.200 Kč? To znamená, že tato sleva Vám pokryje téměř 3 plné měsíce docházky v naší dětské skupině.

Cena celodenní docházky (provozní doba 6:30 až 17:30 hod.).

Docházka 5 dnů v týdnu

5 800 Kč/měs.

Docházka 3 dny v týdnu

4 600 Kč/měs.

Docházka 2 dny v týdnu

3 400 Kč/měs.

Cena půldenní docházky (dopolední nebo odpolední program).

Dopolední docházka 5 dní v týdnu

4 200 Kč/měs.

Dopolední docházka 3 dny v týdnu

3 200 Kč/měs.

Dopolední docházka 2 dny v týdnu

2 400 Kč/měs.

Stravné a pitný režim

Cena za celodenní stravné je 85 Kč (svačinky a oběd). 

O hladu nikoho nenecháme:-)

Celodenní pitný režim je zdarma.

Stravování a dodržování pitného režimu u dětí je pro nás důležité. Dětem budeme poskytovat kvalitní a vyváženou stravu, která bude respektovat jejich výživové potřeby a zároveň bude dětem chutnat. Dopolední a odpolední svačinky budou připravovány v dětské skupině (kvalitní mléčné výrobky, zelenina a ovoce), obědy nám bude podle výživových norem dodávat smluvní poskytovatel stravovacích služeb.

V případě požadavku na vlastní stravování (např. z důvodu alergie nebo vegetariánství) Vašim dětem rádi podáme náhradní stravu, kterou si dodá rodič.

Celodenní pitný režim bude pro děti zajištěn pravidelným přísunem pitné vody, ovocných čajů a kvalitních ovocných moštů a džusů.